Hide User Window

ورود / ثبت نام

 

کاربر سایت هستید؟

 
 
 
 

در سایت عضو نیستید؟

با عضویت در سایت امکان دریافت خبرنامه و اخبار جدید را برای خود میسر کنید.

 
 

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید اینجا کلیک کنید.

 
فارسی‌نگار

فارسی‌نگار برنامه‌ای است که به کاربر اجازه‌ی نوشتن و خواندن متن فارسی را روی کلاس‌پد می‌دهد. این برنامه امکانات یک برنامه‌ی ویرایشگر متن ساده را در اختیار شما می‌گذارد. شبیه‌ساز فارسی‌نگار روی ویندوز هم برای بارگذاری موجود است که امکان تایپ متون روی کلاس‌پد، و همچنین تبدیل متون ساده را از کلاس‌پد به رایانه و بالعکس فراهم می‌آورد. برای دانلود برنامه، روی «بارگذاری» در سمت راست کلیک کنید.

ویژگی‌ها و محدودیت‌های برنامه

با وجود ظاهر ساده، نوشتن خود برنامه به هیچ وجه راحت نبوده است و همیشه کلاس‌پد محدودیت‌هایی برای برنامه به وجود آورده است. از جمله این محدودیت‌ها این است که هنگام تایپ امکان نمایش متن به صورت راست‌به‌چپ وجود ندارد. البته پس از تایپ می‌توانید به محیط «مشاهده» بروید و متن خود را به صورت راست‌به‌چپ مشاهده کنید.
همچنین هنگامی که تعداد کاراکترهای فایل زیاد شود سرعت تایپ پایین می‌آید. برای حل این مشکل در نسخه‌ی قبلی فارسی‌نگار امکان چندصفحه‌ای بودن فایل‌ها اضافه شده‌است. یعنی در هر فایل فارسی‌نگار شما می‌توانید چندین صفحه داشته‌باشید.

نسخه جدید

نسخه‌ی جدید برنامه فایل‌ها را با یک فرمت جدید ذخیره می‌کند و می‌تواند حجم فایل‌ها را حدوداً نصف کند (تقریباً 10 / 6 فایل‌های فارسی‌نگار 1.2). همچنین امکان تبدیل راحت متون فارسی بین کلاس‌پد و رایانه را به شما می‌دهد.

 

جدیدترین اخبار

اگر می‌خواهید از جدیدترین اخبار و نسخه‌های فارسی‌نگار مطلع شوید در سایت ثبت نام کنید و در خبرنامه عضو شوید تا لینک‌های نسخه‌های جدید و اخبار جدید به شما ایمیل شوند.

عکس
 
 
 
 

© ClassPad.ir        استفاده از محتوای سایت فقط با درخواست قبلی از نویسنده و ذکر منبع مجاز است.

© 2010-2014 ClassPad.ir     All Rights Reserved